Ciekawe strony

Na tej stronie przedstawiamy miejsca w polskim i światowym Internecie związane z szeroko pojętą fizjoterapią, nowymi metodami terapeutycznymi i nowoczesnym sprzętem medycznym.

Fizjopedia.pl

www.fizjopedia.pl

Niezależny portal poświęcony fizjoterapii.

Neuroreha - Specjalistyczna Rehabilitacja Neurologiczna w Opolu.

www.fizjoterapiaopole.com.pl

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych terapeutów pracujących uznawanymi na całym świecie metodami terapeutycznymi takimi jak: PNF, Vojta, Kinezyterapia oddechowa(AVE), McKenzie, Kinesiotaping.

Dzięki znajomości powyższych metod prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną u osób z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dzięcięce(MPDZ), przepuklina oponowo-rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), asymetrie ułożeniowe, dysplazja a także terapię funkcjonalną: w skoliozach, wadach postawy,bólach kręgosłupa.

Ogólnopolski Związek Zawodowy "Fizjoterapia"

www.fizjoterapia.busko.com.pl

Ogólnopolski Związek Zawodowy "Fizjoterapia" ma siedzibe w Busku Zdroju i zrzesza pracowników z tytułem dyplomowanego technika, licencjata, magistra, doktora fizjoterapii, rehabilitacji,terapeutów manualnych, masażystów, osteopatów.

Terapia ENERGOTONOWA® - dr Hans Ulrich May

www.dr-med-may.de

Osobom które brały udział wszkoleniachorganizowanych przez EKO-Medikę nie trzeba przedstawiać doktora Hansa Ulricha Maya, twórcyterapii energotonowej®. Właśnie terapii energotonowej® poświęcona jest jego strona internetowa dostępna pod podanym poniżej adresem. Zawiera sczegółowy opis podstaw metody, metodykę wykonywania zabiegów oraz niektóre publikacje dr Maya i lub ich streszczenia na ten temat do ściągnięcia. Publikacje dostępne są w j. angielskim i niemieckim, sama strona jest w j. niemieckim.

Zakład Rehabilitacyjny OrtoSport

www.ortosport.pl

Zakład Rehabilitacyjny OrtoSport powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na opiekę medyczną ze strony ludzi aktywnych, ludzi po przebytych kontuzjach a także tych którzy potrzebują rehabilitacji np. poudarowej. Dla ludzi których sprawność jest jednym z priorytetów i dla tych którzy po przebytych chorobach muszą wrócić do normalnego funkcjonowania.

Kategorie

^ Top