Spirometry

Spirometry kliniczne zastępujące komputer

Producent:
Eres Medical
Wyników 1 - 7 z 7

Spirometry

Nazwa

 

Opis

Cena netto

Cena brutto

spirolab3

Spirometr kliniczny z kolorowym wyświetlaczem graficznym; wbudowana drukarka, CD z programem spirometrycznym,papier termiczny. 37 parametrów wdechowych i wydechowych, FVC, VC MVV, badania wyświetlane w czasie rzeczywistym. Wielofunkcyjny przenośny spirometr diagnostyczny z wbudowaną drukarką oraz...

Szczegóły
Zapytaj o cenę
spirolab3oxy

Spirometr kliniczny z kolorowym wyświetlaczem graficznym; wbudowana drukarka, CD z programem spirometrycznym,papier termiczny. 37 parametrów wdechowych i wydechowych, FVC, VC MVV, badania wyświetlane w czasie rzeczywistym, pulsoksymetr. Wielofunkcyjny przenośny spirometr diagnostyczny z wbudowaną...

Szczegóły
Zapytaj o cenę
spirolab34

Wielofunkcyjny przenośny spirometr diagnostyczny z wbudowaną drukarką oraz czarno-białym wyświetlaczem graficznym mierzący 37 parametrów wydechowych i wdechowych.

Szczegóły
Zapytaj o cenę
spirobank

Wielofunkcyjny spirometr diagnostyczny, CD z oprogramowaniem spirometrycznym, 8 parametrów wydechowych (FVC PRE-POST) z wielorazową turbiną.

Szczegóły
Zapytaj o cenę
spirobank_g_usb_big

Wielofunkcyjny spirometr diagnostyczny, CD z oprogramowaniem spirometrycznym, 8 parametrów wydechowych (FVC PRE-POST) z jednorazową turbiną.

Szczegóły
Zapytaj o cenę
spirobank2

Wielofunkcyjny spirometr diagnostyczny z wyświetlaczem graficznym, CD z oprogramowaniem spirometrycznym, 32 parametry wdechowe i wydechowe (FVC VC MVV).

Szczegóły
Zapytaj o cenę
spirobank2oxy

Wielofunkcyjny spirometr diagnostyczny, ,CD z oprogramowaniem spirometrycznym, 32 parametry wdechowe i wydechowe.

Szczegóły
Zapytaj o cenę
^ Top