KAMA ALUMINIUM

Email

Szczegóły produktu

Stół do masażu KAMA ALUMINIUM

Stół do masażu KAMA ALUMINIUM

Składany stół do masażu KAMA ALUMINIUM posiada lekką konstrukcję aluminiową. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu obitego wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów. Często podczas zabiegów potrzebujemy pozycji półsiedzącej dla klienta.

Stół KAMA to świetnie rozwiązanie dzięki regulacji kąta nachylenia części blatu. Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego /podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona/, podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Szybkie składanie i rozkładanie stołu zapewnia system linek łączących obie nogi, który stanowi dodatkowe wzmocnienie stabilności całej budowy stołu. Wysokość Stołu KAMA regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze gałek.

Dzięki możliwości regulacji kąta blatu stół KAMA może jednak pełnić rolę nie tylko stołu do masażu, ale też stołu rehabilitacyjnego w terapii manualnej, fizykoterapii i przy wykonywaniu masaży leczniczych.

Estetyka stołu do masażu KAMA w połączeniu z jego funkcjonalną, prostą obsługą stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wykonując usługi z dojazdem do klienta i nie chcą rezygnować z wygody oraz jakości wykonywanych zabiegów.

Dane techniczne

  • Długość 196 cm
  • Szerokość 64 cm
  • Dopuszczalne obciążenie 200 kg
  • Waga (bez akcesorii) 18 kg
  • Wymiary po złożenie 98x64x17 cm
  • Wysokość regulowana skokowo 70-90 cm
  • Kąt nachylenia blatu 0-55º

Składany stół rehabilitacyjny z podnoszonym blatem, dł. (bez podgłówka) 196 cm, szer. 64cm, wysokość regulowana skokowo co 5 cm (70-90 cm), 18 kg, dopuszczalne obciążenie 200 kg

Cena

Zadaj pytanie o produkt
^ Top