HiToP w słoweńskiej TV

Słoweńska telewizja RTV pokazała w jednym ze swoich programów zabieg wykonywany przy użyciu naszego HiToPa. Pacjentem jest pan Dejan Zavec - słoweński bokser, były zawodowy mistrz świata organizacji IBF w kategorii półśredniej.

Czytaj więcej...

Współpraca z firmą Winform

Kontynuując rozpoczętą na targach w Duseldorfie znajomość z bardzo otwartymi Włochami, nawiązaliśmy z nimi współpracę. Firma Winform to znany włoski producent urządzeń do fizykoterapii i kosmetyki oraz naturalnych preparatów używanych w obu dziedzinach.

Czytaj więcej...

Nowość w ofercie EKO-Medica

Wkrótce w naszej ofercie nowe, wysokiej jakości urządzenia do wykorzystania w zakresie fizykoterapii oraz kosmetyki: diatermie systemu TECAR o sprzężeniu pojemnościowym i rezystancyjnym, w połączeniu z przebiegiem ułatwiającym transdermalny transport leków i kosmetyków oraz z kawitacją ultradźwiękową, a także lasery wysokoenergetyczne.

Czytaj więcej...

Targi "Medica" 2015

W listopadzie mieliśmy okazję wziąć udział w targach "Medica 2015" w Düsseldorfie (Niemcy). Galerię zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku (link do albumu).

EKO-Medica na Facebooku

Doceniając zapewniane przez ten popularny serwis społecznościowy zasięg i szybkość docierania do obecnych i potencjalnych Klientów, jak również osób zainteresowanych szeroko pojętą tematyką fizjoterapii i kosmetyki, zdecydowaliśmy się utworzyć profil firmy EKO-Medica na Facebooku. Aby go wyświetlić należy kliknąć ikonę w głównym menu lub wpisać w przeglądarkę internetową adres https://www.facebook.com/ekomedica.maciej.dembkowski . Zapraszamy!

SKINeo Pro - przełom w kosmetyce

Zapraszamy do zapoznania się z systemem zabiegowym SKINeo Pro. SKINEO produkowany przez firmę GBO jest unikalnym systemem zabiegowym skutecznie zwiększającym elastyczność i jędrność skóry. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.skineo.pl.

Wyróżnienie na targach Rehabilitacja

Z przyjemnością informujemy, iż firma EKO-Medica zdobyła wyróżnienie na targach "Rehabilitacja" w Łodzi.

Kategorie

^ Top