O firmie

Firma EKO-Medica Maciej Dembkowski jest obecna na rynku polskim od 2000r. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem prywatnych gabinetów, ośrodków rehabilitacji, szpitali i innych jednostek poszukujących sprzętu nowoczesnego, niezawodnego i dającego satysfakcję z pracy.

Poszerzamy naszą ofertę

Zależy nam na tym, aby terapia prowadzona za pomocą urządzeń sprzedawanych przez firmę EKO-Medica pomagała w uzyskaniu wymiernych wyników terapii. Pięć lat temu poszerzyliśmy naszą ofertę o aparaty dla branży kosmetycznej. 

Podejście do pacjenta

Od początku istnienia głównym celem działalności firmy było szerzenie w środowisku terapeutów wiedzy na temat szeroko rozumianego holistycznego podejścia do pacjenta. Stąd powstał pomysł organizacji wielotematycznych obejmujących całość nowoczesnego podejścia leczniczego do pacjenta, szkoleń dla fizjoterapeutów afiliowanych przez PTF, których byliśmy prekursorem. Ze względu na fakt wprowadzenia na polski rynek jedynych na świecie aparatów do terapii energotonowej, temat dotyczący tej terapii cieszył się dużym zainteresowaniem. Był on szczególnie szeroko omawiany i zawsze znajdował się w zakresie przygotowywanych przez EKO-Medicę kursów dla terapeutów.

Zapewniamy serwis urządzeń

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce urządzeń uznanych w świecie firm: gbo Medizintechnik AG oraz Elettronica Pagani oraz dystrybutorem aparatów znanych polskich producentów sprzętu rehabilitacyjnego. Dodatkowo zapewniamy serwis zakupionych u nas urządzeń i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie doradztwa, dostaw i instalacji oraz przeszkolenia w zakresie obsługi urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprzedaży sprzętu oraz organizacji szkoleń pozyskaliśmy wielu stałych klientów w całym kraju. Daje nam to niezmierną satysfakcję i dodatkowo motywuje do ciągłego rozwoju i poszerzania grona zadowolonych odbiorców produktów zawartych w naszej ofercie.

Dane kontaktowe

Znajdź nas na mapie